Salı, 23 Ocak 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Moda

Tesettür Takım Elbise Modelleri Yeni Sezon 2017

2017 Yeni Sezon Tesettür Takım Elbise Modelleri Tesettur Takim elbise alirken nelere dikkat edilmeli ? Takim elbise Renkleri Nelerdir?Tesettur takimi alirken Marka Onemli mi? Tesettur Marka Modeli Fikirleri Nelerdir?

930 Toplam Gösterim
Tesettür Takım Elbise Modelleri Yeni Sezon 2017

Tesettür takım elbise modelleri genellikle uzun bir etek, bir ceket ve bu iki parçayı bütünleştiren baş örtüsü ile tamamlanıyor. Tesettür takımlarında ceket içinde kimi zaman gömlek tercih edilirken, çoğunlukla boğazlı kazaklar kullanılıyor. Kimi zaman ise jile şeklinde, boyundan ayağa dek inen elbiseler ceket altına yerleştiriliyor. Tesettür takım elbiselerde geni kesimli pantolonlar da nadiren görülebiliyor. Bu pantolonlar üzerinde tunik biçiminde hırkalar ya da ceketlerle tamamlanıyor. Bu tunik şeklindeki ceketler hem şık bir görünüm sağlıyor hem de vücut hatlarının görülmesini engelliyor. Bu ceketler özellikle yaz ayları için ideal kabul ediliyor. Öte yandan, tesettür takım elbiselerde en çok tercih edilen renkler lacivert tonları ve kahverenginin çeşitleri oluyor.

Lacivert yaz ve ilkbaharda, kahverengi ise sonbahar aylarında liderliği elinde tutan renkler olarak görülüyor. Siyah ve grinin tonları ise, her zaman için klasik çizgide yerini koruyor ve sıkça tercih ediliyor. Tesettür takım elbise modellerinde en dikkat edilmesi gereken şey, baş örtüsünün takım içinde nasıl konumlandırılacağı oluyor. Başörtüleri genellikle ceketin içine yerleştiriliyor. Bazen ceketin yakasından ufak bir kısım dışarı sarkıtılırken bazen de bluzlar içinde baş örtüsünün uçları tamamen saklanıyor. Kimi zaman, bu uçlar tek bir omuz üzerinden geriye itilebiliyor. Sıklıkla ise, uçlarının uzunluğu ceketin omuz hizalarında bitecek şekilde üretilen baş örtüleri takım elbiseler ile kullanılıyor. Bu kumaşlarda en sık olarak mor, siyah ve krem renkleri tercih ediliyor

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE