Pazartesi, 19 Şubat 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Magazin

Survivor 2017'ye Veda Eden İsim Kim Oldu?

En çok izlenen yarışmalardan olan Survivorda bu hafta elenen isim belli oldu

366 Toplam Gösterim
Survivor 2017'ye Veda Eden İsim Kim Oldu?

Survivor yarışmasının dokunulmazlık oyunundan sonra yapılan konseyde belirlenen 4 isimden birisi dün gece survivor macerasının sonuna geldi. Konseyde belirlenen isimler ünlülerden takımından Sabriye ve Sedat İken gönüllüler takımındaki isimler ise her hafta olduğu gibi Erdi ve Sadin olarak oylar sonucu belirlendi.

                Fakat ikinci eleme halkın yarışmacılara en az SMS atmasından çıkan sonuca göre Survivor 2017 yarışmasına veda edecekti. Bir önceki hafta ünlüler takımından Berna bu zorlu maceraya veda ederken bu hafta kimin eleneceği ise merak konusu olmuştu.

 

                Sadin her hafta olduğu gibi kendinden emin bir şekilde halkın onu destekleyeceğine inanarak konuşmalarına devam ederken, Sabriye ise bakışlarında bile endişeli olduğunu gösterdi. Sedat ise her zaman hakkında hayırlısı neyse onun olmasını söyledi. Arada gergin bir sohbet başlarken Acun Ilıcalı sembol oyununda yaşanan olaydan da biraz bahsetmek istedi ve sonrada elenen ismi söyleyecekti.

                Sembol oyunu sırasında Erdi ve Sema arasında yaşanan atışmaya daha sonra Serhat Akın’da dâhil olunca olay biraz daha büyüdü. Acun Ilıcalı’nın gözünden kaçmayan bu tartışmada yarışmanın vermiş olduğu heyecandan ve stresten gelen tartışmalara göz yumduklarını fakat konunun uzamaması gerektiği konusunda yarışmacılara küçük bir uyarı verdi.

                Sembol oyununu kazanan isimler ise kadınlarda ünlüler takımının güçlü yarışmacısı Sema olurken erkeklerde ise gönüllüler takımı yarışmacısı volkan kazandı. Acun Ilıcalı artık eleme gecesine damga vuracak ismi söylemek istedi ve potada bulunan isimlerden son bir yorum daha alarak survivor 2017 yarışmasına veda eden ismin Sadin olduğunu açıkladı. Sabriye büyük bir rahatlama içerisine girerken Sadin’in gözleri doldu.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE