Salı, 23 Ocak 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Moda

Modacılara Gardırop Önerileri

Modacılar için gardırop önerileri...

360 Toplam Gösterim
Modacılara Gardırop Önerileri

Modacılar için gardırop önerileri hazırladık. Gardırop düzenlemenin kolay yönleri nelerdir ?

Yatak odalarımızın tüm çehresini değiştiren en önemli etkenlerden biri giysi dolaplarıdır aslında çünkü giysi dolaplarının işlevleri odanın karakterini belirleyen dağınıklığı ya da düzeni vurgulayan ana unsurdur. Eğer her zaman düzenli bir yatak odanız olsun istiyorsanız bunun için önce düzenli bir giyinme dolabınızın olması şart. Ama çoğumuz için giysi dolaplarını düzenlemek bir hayli zor bir iştir ve sonuçta mutlaka hepimizin gardırobumuzda bir türlü bulamadığımız bazı kıyafetleri olmuştur.

Hepimiz bazen dolabımıza şöyle bir bakıp giyecek hiçbir şeyimizin kalmadığını ya da sürekli aynı şeyleri giydiğimizi fark ederiz çünkü daha az giyilen kıyafetlerimiz giysi dolabımızın şeytan üçgeninde unutulmak üzeredir. Hepimiz bazen kendimizi çekmecelerimizde bir şeyler aranırken söylenirken buluyoruz. İşte bu tarz şeyler gittikçe sık gerçekleşmeye başladıysa o halde köklü bir gardırop temizliğinin vakti gelmiş de geçiyor bile demektir.

Merak etmeyin, bu zorlu ve sıkıcı görev, doğru yol ve yöntem izlendiği takdirde son derece eğlenceli bir işe dönüşebilir. Bu yazımızda özellikle giyimine özen gösteren moda tutkunları için düzenli ve kullanışlı gardıroplar için dolap düzenlemenin temel ipuçlarını ve yatak odanızda kullanmanız gereken giysi dolabı modellerini derledik.

Kategorileri çoğaltın
Tabii eğer çok daha kapsamlı ayrımlara ve detaylara sahip olan bir gardırobunuz varsa o halde bu kategorilendirmeyi kendinize göre değiştirebilir ve genişletebilirsiniz de. Mesela ufak tefek sökük ya da hasarı olan ve onarılması gereken kıyafetleri ayrı bir yerde toplayabilirsiniz.


Renk ve desenlere göre yerleştirmelisiniz
Giysilerinizi dolabınızın içinde düzenlerken hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerden biri de renk ve desenlere göre sıralama yapmaktır. Bugüne kadar dolabınızda böyle bir arım yapmadıysanız bu yöntemi denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Kıyafetlerinizi açıktan koyuya doğru ve benzer desenleri bir arada bulundurarak düzenlerseniz sabahları ne giyeceğinize karar vermek çok daha kolay olacaktır.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE