Perşembe, 18 Ocak 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Elit Mekan

Kadıköy'ün Yeni Favori Mekanı DorockXL

Güne güzel bir kahvaltıya başlayabileceğiniz, akşam sevdiğiniz müzikler eşliğinde yemeğinizi yiyebileceğiniz, gece çok acıktığınızda yine zengin menüsünden size hizmet verebilecek olan hatta tüm bunlar dışında hayranı olduğunuz sanatçıları canlı dinleyip şarkılarına eşlik edebileceğiniz bir mekan mı arıyorsunuz? O zaman Kadıköy DorockXL tam istediğiniz tarzda bir mekan.

257 Toplam Gösterim
Kadıköy'ün Yeni Favori Mekanı DorockXL

Türkiye’de İstanbul’un en köklü alternatif müzik mekanlarından Taksim Dorock, 2015 yazında yeni konsepti ile “DorockXL” ismiyle Kadıköy’de hayata geçti. Açıldığı günden bu yana binlerce İstanbullu’yu ağırlayan DorockXL, kısa sürede şehrin en favori mekanları arasında ilk sıralardaki yerini aldı.

İstanbul Kadıköy’ün en işlek caddelerinden birinde yer alan DorockXL, her yaştan müşterisine 2000m2’lik alanında üç farklı konseptte hizmet veriyor.

Stage, Cafe&Bistro ve Baze E-Sports Cafe&Bar içerikleri ile haftanın 7 günü 08:00-04:00 saatleri arasında açık olan DorockXL, müzik ve spor tutkunları için oldukça kapsamlı bir tesis.

DorockXL Cafe&Bistro

Sabah kahvaltısından, gece atıştırmasına uzanan geniş menüsü ile hizmet veren DorockXL’ın cafe ve bistro alanı çeşitli mutfakları bünyesinde bulunduruyor.

DorockXL Baze E-Sports Cafe&Bar

Türkiye’nin ilk ve tek e-spor barı olan DorockXL Baze E-Sports Cafe&Bar, oyun dünyasına ve spora ilgi duyan herkes için oldukça kapsamlı bir içerikle hizmet veriyor.

DorockXL Stage

En büyük ses ve ışık sistemlerine sahip olan bu bölümde her ay yayınlanan konser haberlerini takip ederseniz sevdiğiniz sanatçılarla buluşabilir şarkılarına eşlik edebilirsiniz.

Eğer hala DorockXL mekanını keşfetmediyseniz Mart 2017’nin ilk günlerine ait konser tarihlerini sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

Etkinlik takvimi ve mekan ile ilgili diğer bilgiler için  

Adres: Neşet Ömer Sokak No:3/C Kadıköy İstanbul

Telefon:+90535 363 93 49

 

 

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE