Perşembe, 18 Ocak 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Ünlüler & Sosyete

Harvey’in Yüzündeki Kitle Korkuttu

Hande Ataizi Ve Benjamin Harvey çiftinin kabus dolu anları

384 Toplam Gösterim
Harvey’in Yüzündeki Kitle Korkuttu

Hande Ataizi ile mutlu bir evlilikleri olan Benjamin Harvey yüzünde bulunan kitleden dolayı kâbus dolu anlar yaşadı. Harvey yüzünde bulunan kitleyi ABD de bir opersyon geçirerek patoloji örneği gönderdi. Patoloji örneği gönderilirken çok gergin ve huzursuz anlar yaşayan Ataizi ve Harvey çifti hayatlarındaki en zor saatleri geçirdiler. 2012 Yılında Hande Ataizi ile hayatlarını birleştiren Amerika’da gazetecilik yapan Benjamin Harvey ile hayatlarını birleştirdi. Evlendikten kısa süre bir oğul sahibi olan çift mutluluklarını ikiye katlamıştır. Mutlu bir evlilik hayatı süren Ataizi ve Harvey çiftinin mutluluklarını gölgeleyecek olan kitleye geçen hafta öğrenen çift kâbus dolu anlarla baş başa kalmak zorunda kalmıştır.        

    

                ABD de hemen uzmanlarla irtibata geçen Harvey yüzünde bulunan kitlenin ne olduğuna dair merak içerisine girmiştir. Zor zamanlar geçiren çift bu kötü anlarında birbirlerinin elini hiç bırakmadı. Sonuçlar açıklanıncaya kadar Harvey’in moralini yüksek tutmaya çalışan Ataizi ise bir yandan Harvey’i sakinleştirmeye çalışırken diğer yandan da kendi soğukkanlılığını korumayı başardı.             

                Amerikalı uzmanlar kanser şüphesi ile Harvey’i fazla geçmeden ameliyata aldılar. Yüzündeki kitle hakkında testler yapılan Harvey’in patolojiden gelen bilgi rahatladılar. Patolojiden gelen sonuç ile kâbusun sona ermesi Ataizi çiftinin kâbus dolu günlerinin sona ermesini sağlamıştır. Ataizi çifti yaşadıklarının kötü bir rüya olduğunu ve kontrollerine devam ettiklerini fakat yaşadıkları o kötü anları asla unutmayacaklarını söylediler. Benjamin Harvey’in durumunun iyi olduğunu söyleyen Ataizi gün geçtikçe daha iyi olacağını da ekledi.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE