Perşembe, 18 Ocak 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Gece Hayatı

Fadik Sevin Atasoy Irkçı Saldırıya Uğradı

Fadik Sevin Atasoy Los Angeles'te saldırıya uğradı.

424 Toplam Gösterim
Fadik Sevin Atasoy Irkçı Saldırıya Uğradı

Uzun bir süre önce gittiği Los Angelesta yaşama kararı alan ünlü ve güzeller güzeli oyuncu Fadik Sevin Atasoy İstanbul’dan uzakta bir yaşam sürmekteydi. Orada mutlu bir şekilde yaşamını sürdüren Fadik Sevin Atasoy Türkiye’ye dönüş hakkında henüz bir karara varamadığı için bir süre daha Los Angeles’te yaşamak istedi. Orada da kendisine ayrı bir düzen kuran Atasoy her şeyin güzel ilerlediği için Los Angeles’te kendisini mutlu hissediyordu.

            İstanbul’u çok seven ünlü oyuncu birazcık kendisini dinlendirmek e kısa bir tatil gibi gördüğü yurt dışı seyahatinden kısa fakat önemli bilgileri sosyal medya hesabı üzerinden sevenleri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Yaşamış olduğu anların her anlarını meraklı takipçileri ile paylaşan güzel oyuncu hayatına dair güzel kareler eklenmiş sosyal medya hesabından üzücü bir haber yayınlamış ve sevenlerinin üzülmesine sebep olmuştur. Talihsiz bir olayla karşı karşıya gelen güzel oyuncu yaşadıklarının etkisinden hala kurtulamadığını ifade etti.

            Önceki gün gitmiş olduğu bir kitapçıda ırkçı bir saldırıya maruz kalan Aksoy yaşadığı anları şöyle anlattı; Kitapçıda kişisel gelişim hakkındaki kitaplardan almak için uğramıştım tam o sırada yaşlı bir kadın tarafından saldırıya uğradım. Kadın ilk başta beni gördü ve bana karşı bakarak bir şeyler söylemeye başladı ilk başta ben ne dediğini anlamadım daha sonra ne dediğini öğrenmek için yanına doğru gittiğimde benim gibi aptal kişilerin ülkelerine zarar verdiğini ve benim gibi insanların sınır dışı edilmesi gerektiğini söyledi. Olayın şokunu üzerimden hala atamadım fakat her şeyin daha fazla kötüye gittiğini görmek beni çok üzdü dedi.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE