Perşembe, 18 Ocak 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Ünlüler & Sosyete

Eser Yenenler ’Den Üzücü Haber

Eser Yenenler ve Dila Tarkan'dan Kötü haber var.

308 Toplam Gösterim
Eser Yenenler ’Den Üzücü Haber

Eser Yenenler bir süre önce medyaya açıkladığı ve birlikteliklerinin gayet emin adımlarla ilerlediği haberleri ile gündemde yer almıştı.

                Uzun bir süredir ilişkilerini mutlu bir şekilde sürdüren Eser Yenenler ve Dila Tarkan aralarında yaşamış oldukları aşkı kimseden gizlemeden yaşamaya başlamışlardı. Eser Yenenler ’in mutluluğuna ve keyfine diyecek yoktu, o dönemlerde güzeller güzeli sevgilisi Dila ile el ele kol kola gazeteler ve televizyonlara gülen yüzlerinden kareler vermişlerdi. Fakat son günlerde dolaşan bir dedikodu ile üzücü bir haberle karşı karşıya kalındı. Eser Yenenler ve Dila Tarkan çiftinin aralarına kara kedi girdiğine dair duyumlar alınan çift ilk başlarda açıklama yapmaktan kaçsalar da Eser Yenenler bu suskunluğu bozmaya karar vererek gazetecilere röportaj verdi. Eser Yenenler haberi vermeden önce uzun bir süre düşünmeleri gerektiğini ve en doğru karara bu süre zarfında almaları konusunda belki de kendilerine dair ikinci bir umut ışığı doğmasını istemiş olabilirler kim bilir?

                Eser Yenenler Dila Tarkan için bir süre birlikte takıldık fakat olmadı diyerek konuya açıklık getirmiştir. Sevgililerini kollarına takarak Yılmaz Erdoğan’ın ‘’Münakaşa ‘’isimli gösterisini izlemeye giden Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın yanlarına yalnız giden Eser Yenenler mütevazı kişiliğini yakışır bir şekilde olmadı diyerek ‘’konunun daha fazla dallanıp budaklanmasına gerek yok’’ dedi ve konuyu uzatmak istemedi. Mutlu, güzel ve sevgi –saygı çerçevesinde yaşadıkları bu ilişkiyi yine aynı şekilde bitirdiklerini söyleyen Yenenler iki farklı dünyaların bazen bu şekilde ayrıldığını bazen birleştiğini bu konular üzerinde çokta fazla durulmaması gerektiğini söyledi ve konuyu kapattı.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE