Pazartesi, 19 Şubat 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Elit Mekan

Boğaz’a Karşı Bir Pazar Kahvaltısı İçin Tercih Edilebilecek Mekanlar

Herkesin yenilendiği, enerji depoladığı haftanın son tatil günü İstanbul’un eşsiz manzarasının kahvaltınıza eşlik etmesini istemez misiniz? Ortalama fiyatlarını, mekan özelliklerini, yorumlarını, fotoğraflarını paylaştığımız içeriğimizi inceledikten sonra hemen rezervasyonunuzu yaptırın ve güne zinde başlayın.

599 Toplam Gösterim
Boğaz’a Karşı Bir Pazar Kahvaltısı İçin Tercih Edilebilecek Mekanlar

BigChefs

Mekanın manzarası sebebiyle, İstanbul’da yaşayan ya da ziyaret eden herkesin uğrak yerlerinden biri olan BigChefs mekanı şubeleri arasında en çok tercih edilenidir.  Boğaz manzarası, deniz kokusu kahvaltınıza arka planda eşlik eden güzel müzikler keyifli bir Pazar günü geçirmenizi sağlayacaktır. Açık büfesi zengin, ayrı ayrı her ürünün kalitesi sizde alışkanlık yaratabilir. Fiyat olarak 1 kişi ortalama 20-25 TL ödeyerek kahvaltı ederken, 2 kişilik ve menüde “rahat kahvaltı” olarak geçen kahvaltı 67 TL’dir.

 

 

 

Mihrabat Korusu

Tarih kokan, doğayla iç içe ve muazzam manzarasıyla Kanlıca’da hizmet veren mekan haftasonu açık büfe ya da serpme olarak kahvaltı edebileceğiniz bir yerdir. Daha çok güneşli havalarda tercih ediliyor olsa bile kışın kapalı alanı bulunmakta ve size manzaranın keyfini çıkarma konusunda eksiklik yaşatmamaktadır. Fiyat olarak ise ortalama 40 TL’dir.

 

 

 

Sade Kahve

Rumeli Hisarı’ndan geçerken dışardan bakıldığında bile dekorunun farkıyla göze çarpan mekana mutlaka uğramanızı öneririz. Evinizde hissedeceğiniz bu mekanda boğaz manzarası eşliğinde kahvaltınızdan sonra közde Türk kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Fiyat olarak 1 kişi köy kahvaltısı seçeneğiyle 30 TL , 2 kişi serpme kahvaltı ile 60 TL’ye kahvaltı edebilir.

 

 

 

Boon Cafe & Restaurant

Çengelköy’ün en çok tercih edilen mekanıdır diyebiliriz. Sahilde yer alması sebebiyle manzaranın güzelliği bu mekanda da oldukça dikkat çekmektedir. Yaz, kış dolu olduğundan mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Özellikle de tam kıyı tarafında oturup denizin üzerinde kahvaltı ediyor gibi hissetmek istiyorsanız..  Fiyat olarak ise bu mekanda 1 kişi standart kahvaltı tabağıyla 29 TL’ye kahvaltı edebiliyorken, 2 kişinin serpme kahvaltısı 67 TL olarak menüde yer almaktadır.

 

 

 

Vaniköy Cafe & Restoran

Kandilli’de yer alan ve yine manzarası ile dikkat çeken mekan çay bahçesi kıvamında sade dekore edilmiş bir yerdir. Ücretsiz otopark seçeneği olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Bu durum Pazar günü yoğunluğunda tercih edilmesini sağlar. Fiyat olarak ortalama 40-70 TL arasında bir ücret ödeyerek zengin ve keyifli bir kahvaltıyla güne başlayabilirsiniz.

 

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE