Pazartesi, 19 Şubat 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Moda

2017'de Bir Hayli Eskimeye Başlayan Tirendler

2017 yılında geride bıraktığımız tirendler..

421 Toplam Gösterim
2017'de Bir Hayli Eskimeye Başlayan Tirendler

2017 yılında bir hayli modası geçmiş tirendleri bu yazımızda sizlere sunuyoruz ve size bu doğrultuda bazı önerilerde bulunuyoruz.

 

Gerdanlık yerine çoklu kolyeler

Artık gerdanlıklarınıza veda edip metal kolyelere yatırım yapma zamanı geldi. Şu anlarda bir kaç farklı takıyı bir arada takmak moda olmaya başladı. Mesela bir büyük parçayı iki daha küçük parçayla kombine edip takabilirsiniz.Sivri uçlu takılar yerine farklı takıları kombine etmekTekrar modaya girene kadar sivri uçlu kolye ve bileziklerinizi bir kenara kaldırın. Bunun yerine farklı doku ve renklerde takıları kombine edip kendinizi süsleyin.

 

 

Konturlama yerine doğal bir görünüm

Kontur yerine artık hafif nemli ve doğal ten renginde bir yüz moda. Farklı aydınlatıcılar yerine doğal renklerde pudra makyajlar edinip sadece gerektiğinde kullanmak daha iyi.

 

 

Sık bukleler yerine dalgalı saçlar

2017’de sık buklelerin yerini doğal görünümlü dalgalı saçlar alacak. İyi tarafı artık saçımızı yanmanın eşiğinden kurtarıp üstüne bir ton saç spreyi sıkmak zorunda kalmayacağız.

 

 

Kot yerine kadife

Kadife kıyafetler artık kotun yerini alıyor. Kadife her kadına zarif, şık ve göz alıcı bir hava verdiği için hiçte fena bir yol değil. Saten, deri, İskoç kumaşı ve süet gibi kumaşları kadifeyle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kadife parçalarla kombine yaparken diğer parçaların bazılarının mat diğerlerinin de sadece hafif parlak olmasına dikkat edin.

 

 

Balerin eteği yerine klasik kesimler

Balerin etekleri yavaş yavaş moda olmaktan çıkmaya başlarken yerini plili ve kalem eteklere bırakıyor. Bu klasik kesimler vücudunuzu ve bacaklarınızı muhteşem göstereceklerdir.

 

 

Bandaj yerine seksi gecelikleri andıran elbiseler

Artık vücudu sımsıkı saran bandaj elbiseleri tamamen modadan çıkmış durumda. Onların yerine sanki aslında kombinezonmuş havasını veren, bandaj elbiseler kadar çekici elbiseler geliyor. Aynı bandaj gibi bu elbiseler de vücudunuzun formunu sıkılaştırabiliyor.

 

 

Bol yerine dar ceketler

Bu sene daha dar kesim ceketler moda olmaya başladı ama bol ceketlerinizi atmaya gerek yok. Hepimiz modadan çıkan tarzların eninde sonunda geri geldiğini biliyoruz.

 

 

Klasik renk kombinasyonları değişiyor

Ayakkabılarımızla çantamızın rengini tutturmak artık eski ve kötü bir moda alışkanlığı haline gelmiş durumda. Bunun yerine çantanın rengini tamamen farklı ve odak noktası haline getirip, ceketinizle ayakkabınızın rengini tutturmak moda haline geliyor.

 

 

Dolgu topuk spor ayakkabılar yerine klasik ince topuklular

Klasik ince topuklu ayakkabılar giymek her türlü kıyafete daha temiz ve kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE